Detský letný tanečný tábor v Bratislave

Letný tanečný tábor v Bratislave - írsky tanec
Letný tanečný tábor v Bratislave - írsky tanec

Pripravili sme pre vaše deti 

LETO 2024 PLNÉ TANEČNÝCH ZÁŽITKOV A ZÁBAVY!

     Milí rodičia, milé deti,

     radi by sme vám predstavili ponuku nášho letného denného tanečného tábora pre deti od 7 do 13 rokov. Záleží nám na tom, aby boli deti aj rodičia spokojní. Preto sa snažíme, aby deti trávili čas v príjemnom prostredí, bol im poskytnutý individuálny prístup vzhľadom na ich individuálne potreby a dostali čo najkvalitnejšie informácie a stravu.

     Pre deti, ktoré sú nadšené pre pohybové aktivity rôzneho druhu, a to hlavne tanec, sme pripravili bohatý PROGRAM. Majig Movements sa zameriava najmä na írsky tanec, ktorý bude hlavnou náplňou činnosti v našom letnom tábore. Okrem toho sa všetky deti oboznámia so základmi moderného tanca, žonglovania s diabolom, poi a loptičkami, naučia sa niečo z gymnastiky, rozvinú svoje hudobné cítenie aj pomocou rytmických hier, nebude chýbať pohybová improvizácia, zaujímavé outdoor hry v príjemnom zelenom parku a relaxovať budú pri maľovaní, prípadne podľa svojich predstáv. Na záver týždňa môžu deti predviesť rodičom svoje nové zručnosti v podobe vystúpenia pre rodičov.

     Počas celého týždňa bude zabezpečená pravidelná STRAVA (desiata, obed, olovrant) a PITNÝ REŽIM.

Letný tanečný tábor v Bratislave - žonglovanie
Letný tanečný tábor v Bratislave - žonglovanie
Letný tanečný tábor v Bratislave - gymnastika
Letný tanečný tábor v Bratislave - gymnastika
Letný tanečný tábor v Bratislave - moderný tanec
Letný tanečný tábor v Bratislave - moderný tanec

Cena denného tanečného tábora: 130 EUR (animačný program) + 50 EUR (strava a pitný režim).

Tábor bude prebiehať v priestoroch tanečného štúdia Creative Labyrinth 2 na Račianskej ulici a v detskom parku na Račianskom mýte v Bratislave.

Termín: 22. - 26. 7. 2024 (príchody 8:00 - 9:00, odchody 16:00 - 17:00)

Maximálny počet detí v tábore je 25.

Program bude realizovaný pod vedením tanečných lektoriek s dlhoročnou praxou a asistentiek: 

Írsky soft Bratislava
Írsky soft Bratislava
Írsky step Bratislava
Írsky step Bratislava
Žonglovanie Bratislava
Žonglovanie Bratislava

Magdaléna Mátušová navštevovala rôzne írske tanečné školy, zúčastnila sa mnohých workshopov s uznávanými írskymi tanečníkmi a pôsobila v niektorých zahraničných írskych tanečných show a reprezentuje Slovensko na medzinárodných súťažiach v írskom tanci. Je zakladateľkou tanečnej školy Majig Movements a študentkou Tanečného umenia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Pôsobí ako tanečná lektorka v Majig Movements a tanečnica a žonglérka v zoskupení Luminous Art.

Moderný tanec Bratisava
Moderný tanec Bratisava
Balet Bratislava
Balet Bratislava
Moderný tanec Bratislava
Moderný tanec Bratislava

Zuzana Náprstková vyštudovala klasický tanec na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave a pedagogiku moderného tanca na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Vyučuje v rôznych tanečných školách a na workshopoch. Pôsobí ako tanečnica v divadlách a v tanečnom zoskupení Credance. Má za sebou veľa divadelných inscenácií rôzneho žánru doma aj v zahraničí.

Tešíme sa na vás!

kontakt: +421 908 197 037, info@majigmovements.sk, fb/Majig Movements


Prihláška:

Po odoslaní prihlášky Vás budeme kontaktovať emailom do 48 hodín. Pokiaľ Vám nebude doručený email s odpoveďou na prihlášku, kontaktujte nás prosím emailom alebo telefonicky. KONTAKT