Letný tanečný tábor v Bratislave

Pripravili sme pre vaše deti leto plné tanečných zážitkov a zábavy!

Letný denný tanečný tábor Majig Movements pre deti vo veku od 7 rokov je zameraný predovšetkým na írsky tanec, ale súčasťou programu bude aj moderný tanec, gymnastika, rytmické hry, improvizácia, maľovanie, outdoor hry a žonglovanie v parku, výlet do prírody, krátke záverečné predstavenie.

Cena tábora (animačný program, pitný režim) je 130 EUR (Zľava 15% pre členov Majig Movements) + strava 50 EUR.

Maximálny počet detí v jednom tábore je 15.

Tábor bude prebiehať v priestoroch tanečného štúdia Creative Labyrinth 2 na Račianskej ulici a v detskom parku na Račianskom mýte v Bratislave.

Termíny: 17. - 21. 7. 2023 a 24. - 28. 7. 2023 

príchody 8:00 - 9:00, odchody 16:00 - 17:00

Program bude realizovaný pod vedením skúsených lektoriek:

Magdaléna Mátušová navštevovala rôzne írske tanečné školy, zúčastnila sa mnohých workshopov s uznávanými írskymi tanečníkmi a pôsobila v niektorých zahraničných írskych tanečných show a reprezentuje Slovensko na medzinárodných súťažiach v írskom tanci. Je zakladateľkou tanečnej školy Majig Movements a študentkou Tanečného umenia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Pôsobí ako tanečná lektorka v Majig Movements a tanečnica a žonglérka v zoskupení Luminous Art.

Zuzana Náprstková vyštudovala klasický tanec na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave a pedagogiku moderného tanca na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Vyučuje v rôznych tanečných školách a na workshopoch. Pôsobí ako tanečnica v divadlách a v tanečnom zoskupení Credance. Má za sebou veľa divadelných inscenácií rôzneho žánru doma aj v zahraničí.

Tešíme sa na vás!

kontakt: +421 908 197 037, info@majigmovements.sk, fb/Majig Movements

Prihláška:

Po odoslaní prihlášky Vás budeme kontaktovať emailom do 48 hodín. Pokiaľ Vám nebude doručený email s odpoveďou na prihlášku, kontaktujte nás prosím emailom alebo telefonicky. KONTAKT