Pripravili sme pre vaše deti leto plné tanečných zážitkov a zábavy

Pre deti aj pre dospelých!

Letný denný tanečný tábor pre deti je zameraný hlavne na írsky, ale aj moderný tanec, balet, tanečné a gymnastické outdoor hry a žonglovanie. Tábor prebieha v čase 8:00 - 17:00.

Cena tábora je 130 EUR (pre členov Majig Movements 110 EUR). Okrem programu je v cene zahrnutá aj strava a pitný režim. 

Tábor bude prebiehať v tanečných priestoroch Creative Labyrinth a v krásnom parku na Šustekovej ulici v Bratislave.

Termín: 19. - 23. 7. 2021

Program bude realizovaný pod vedením skúsených lektoriek:

Magdaléna Mátušová sa venuje tancu a športu od detstva. Momentálne sa profesionálne venuje írskemu tancu. Navštevovala rôzne írske tanečné školy, zúčastnila sa mnohých workshopov s uznávanými írskymi tanečníkmi a pôsobila v niektorých zahraničných írskych tanečných show. Dodnes reprezentuje Slovensko na medzinárodných súťažiach. Je zakladateľkou tanečnej školy Majig Movements a študentkou Tanečného umenia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Pôsobí aj ako tanečnica a žonglérka v zoskupení Luminous Art.

Zuzana Náprstková tancuje už od detstva. Vyštudovala klasický tanec na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave a pedagogiku moderného tanca na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Vyučuje v rôznych tanečných školách a na workshopoch. Pôsobí ako tanečnica v divadlách a v tanečnom zoskupení Credance. Má za sebou veľa divadelných inscenácií rôzneho žánru doma aj v zahraničí.

Tešíme sa na vás!

kontakt: +421 908 197 037, info@majigmovements.sk, fb/Majig Movements

Prihláška: